Hodowanie kota – karmy dla kotów ekskluzywne. Czy warto kupować?

Karmy Brit – ochrona poprzez odżywianie
Marka Brit proponuje karmę doskonałej jakości oraz w niewygórowanych stawkach dla psów, kotków i gryzoni. Firma ta jest widoczna w ponad pięćdziesięciu krajach świata i jest niezwykle respektowana przez posiadaczy kotów.
Zdrowe odżywianie kotów
Jasne, iż nieprawidłowa dieta wiedzie do problemów ze zdrowiem, oraz choćby do stworzenia niepokojących chorób. Karmy Brit są sporządzone wedle niezwykłej receptury. Mają tylko najwybitniejszej jakości, naturalne, odpowiednio wybrane składniki odżywcze: mięso i ryby, owoce, warzywa, oraz jeszcze składniki funkcjonalne, wywierające dobry wpływ na organizmy stworzeń. W składzie karmy Brit nader często odszukamy łososia, który dobrze oddziałuje na skórę i sierść i zapobiega chorobom układu krążenia. W charakterze stosownego odżywienia mięśni i zachowania prawidłowej kondycji karmy Brit zawierają niezbędne mięso, niezwykle często jagnięcinę. Gwoli przeciwdziałania stanom zapalnym, zmodernizowania przemiany materii i odbudowy wątroby formuła karm Brit zawiera ostropest plamisty. By wzmocnić wytrzymałość organizmu w karmach tych stosuje się witaminę C, probiotyki oraz inulinę. Nie daje się do karmy żadnych elementów szkodliwych dla psów, zmienianych genetycznie. Nie stosuje się także soi.
Własne potrzeby posiada mały pupil, odmienne dorosły, składniki odżywcze przydatne w karmieniu szczeniąt nie sprawdzą się u dużych czworonogów. Karma Brit jest dopasowana do wieku i dodatkowo wielkości stworzenia.
suche i mokre karmy dla kotów zobacz
Niezwykle istotny jest także dobór formy żywności, aby pasowała indywidualnym potrzebom własnego kota. Karma mokra ma silny aromat i smak, zawiera dużo wody. Jest rekomendowana dla psów z nadwagą, bo jest mniej syta niż sucha karma. Sucha karma Brit jest wysoce wydajna. Jest twarda, co umożliwia psiakowi oczyszczać zęby oraz usuwać kamień nazębny. Wolno aplikować oba warianty karm, na zmianę.
Karma Brit uśmierza różnorodne potrzeby czworonogów
Linia Brit Care to karmy hipoalergiczne, eliminujące nietolerancję żywieniową i alergię. Są więc to karmy niskokaloryczne, prawidłowo zbilansowane, podnoszą formę i także odporność psów.
W formie karm Brit Care znajdziemy karmy dla szczeniąt, piesków dużych i starszych, z alergią, otyłością, po zabiegu sterylizacji bądź kastracji, odmian dużych, średnich i małych, dla piesków nader aktywnych fizycznie, sucha i mokra.
Linia Brit Premium to wówczas karmy lekkie, zawierające w składzie 45% mięsiwa, w wersji dla szczeniąt, psiaków dużych i dodatkowo starszych.
Karmy Brit z serii Carnilove to wówczas pokarm suchy, liczący aż 70% mięcha prostego pochodzenia. Jest dostępna w wersji dla czworonogów dorosłych i także szczeniąt.
Karma Brit to posiłek wysokiej jakości, zrobiony po to, by jak najlepiej dbać o zdrowie stworzeń, przeciwdziałać wystąpieniu problemów ze zdrowiem. Należy jeno dopełnić karmę właściwą do wieku pupila, poziomu aktywności i także stanu fizycznego. Czytelne plus wyraźne wytyczne zamieszczone na pudełkach umożliwiają wybór. Karmy Brit toż wspaniałe wyjście dla właścicieli zwierząt, troszczących się o ich formę oraz zdrowie.