Odżywianie niewielkiego psiaka – jaką karmę zakupić dla małego czworonoga?

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat interesuje się produkcją żywności dla czworonogów. Zgodnie z życzeniami konsumentów w ich propozycji można odkryć karmy dla dojrzałych piesków, a też i takie dobrane dla szczeniąt. Stanowi więc to szczególnie istotne dlatego, że zapotrzebowanie na składniki pokarmowe szczeniąt oraz czworonogów dorosłych wyraźnie się różnorodni. Zatem z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Które elementy odżywcze uzupełnia? W niniejszym tekście postaramy się odpowiedzieć na bieżące pytania i pokazać propozycję firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach firma Pedigree zrobiła dwa warianty żywności: karmy suche i także karmy mokre. Jeżeli chodzi o te pierwsze w kolekcji firmy odkryjemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla każdych ras psów oraz 3 typy żywności poświęcone dla piesków odmian małych wielkich plus średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została opracowana przez szereg wykształconych specjalistów z wiedzą o tym, by zagwarantować szczeniętom najefektywniejszy wzrost. W składzie karmy wynajdziemy przede wszystkim mięso z kurczaka i także ryż, które są kapitalne dla delikatnych żołądków młodych czworonogów. Dodatkowo karmy Pedigree junior uzupełniona jest o zestaw witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest przydatna szczeniętom w okresie wielkiego rozwoju. Oprócz walorów odżywczych należałoby również wspomnieć o pozytywach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jednymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bardzo prosty. Obejmuje zboża, dużą porcję mięsiwa (26%), oleje plus tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
kup karmę dla swojego psa tutaj https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej firma sprzedaje też mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli zarówno pokarm Pedigree w puszce bądź w torebce) zawiera świeże mięsne kawałeczki skąpane w galaretce, która usprawnia trawienie składników odżywczych zawartych w żywności. Dzięki temu karma jest nie tylko znakomita, lecz jednocześnie odpowiednia i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera składniki odżywcze winne za solidne i także zdrowe kości (inaczej wapń oraz fosfor), podnoszące odporność (witamina E plus minerały) i wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki zastosowaniu lekkich mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz skąpaniu całości w galaretce.
Relacjonując oferta marki Pedigree w dziale karm dla szczeniąt jest dość obfita, umiemy w niej znaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Oraz są to karmy wyprodukowane przez firmę, która przebywa na rynku od wielu lat i dodatkowo nadal modyfikuje swoje produkty korzystając z na doświadczeniu własnym oraz ekspertów z jakimi kooperuje. Dzięki temuż są to zatem karmy znakomicie przystosowane do potrzeb prężnie kształtujących się szczeniąt zarówno ze względu na walory odżywcze, jak i także smakowe.