Pozycjonuj sklep PrestaShop w Google i zdobywaj przewagę

Pozycjonowanie PrestaShop

PrestaShop to oprogramowanie sklepu internetowego open source — czyli darmowe nawet do zastosowań komercyjnych. Shoper to platforma sklepu internetowego SaaS rozliczanego w comiesięcznym lub rocznym abonamencie. Polski rynek e-commerce to rywalizacja m.in. tych dwóch wariantów oprogramowania, które z każdym rokiem rozwijają się coraz prężniej. Oferują ogromne możliwości rozwoju przez długie lata.

Pozycjonowanie sklepów PrestaShop

PrestaShop to platforma e-commerce, która stawia na darmowe oprogramowanie rozwijane przez ludzi na całym świecie. Moc sympatyków PrestaShop udziela się na forach internetowych w wielu językach, dzieląc się problemami i rozwiązaniami spotkanymi podczas prowadzenia sklepów. Developerzy budują wtyczki i moduły, które w PrestaShop można instalować jak programy na komputerze czy telefonie.

Jak pozycjonować PrestaShop?

Na polskim rynku PrestaShop ma blisko 14 tysięcy sklepów online. Dodatkowo oprogramowanie według rankingu Senuto jest liderem ilości fraz w TOP10 (na pierwszej stronie wyszukiwania Google).

A to oznacza jedno, sklepy PrestaShop warto pozycjonować.

Oprogramowanie udostępnia nam dużo funkcji, które przydają się w procesie pozycjonowania:

  • Praca z edytorem WYSIWYG (edytor jak typowy edytor tekstowy)
  • Meta tagi, czyli tytuły podstron, opisy, słowa kluczowe
  • Jednak to nie wszystko, poprawnie pozycjonowany sklep PrestaShop to przede wszystkim wydajny kod witryny, użyteczność strony a przede
  • wszystkim czynniki wpływające na zaufanie do naszego sklepu.

Reklama SEMLife. Agencja SEO

Skuteczne pozycjonowanie PrestaShop

Przejdź 

PrestaShop problemy w pozycjonowaniu

Niestety jako oprogramowanie dostępne dla wszystkich, PrestaShop musi spełniać oczekiwania jak najszerszego grona odbiorców. Oznacza to, że nie dla każdego PrestaShop będzie idealnym rozwiązaniem.
Developerzy wprowadzają własne poprawki do kodu, aby zrealizować funkcjonalność klientów a przy tym spełniać oczekiwania klientów.

Jako Agencja SEO PrestaShop przygotowaliśmy własne moduły i poprawki umożliwiające, rozszerzone opisy kategorii o podkategorii, moduł poprawnego linkowania wewnętrznego. Każdy klient i jego potrzeby są traktowane przez nas indywidualnie, dlatego zawsze znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie.

Audyt sklepu PrestaShop

Audyt sklepu internetowego polega na sprawdzeniu wszystkich czynników mogących wpłynąć na ranking pozycji w wyszukiwarce jak również na użyteczność witryny. Poprawnie wykonany audyt techniczny to sprawdzenie między innymi takich elementów jak poprawne indeksowanie witryny, sprawdzenie dostępności na wszystkich wariantach ekranów, przetestowanie szybkości czy analiza błędów zgromadzonych do tej pory.

Nasza Agencja SEO ma za zadanie wypracowanie wysokich pozycji w wyszukiwarce, ale bierzemy również odpowiedzialność za poprawienie wyników sprzedaży i zysków sklepu internetowego.

97 %

internautów korzysta z GOOGLE

Jeśli nie ma Cię w wyszukiwarce, tracisz możliwość pozyskania klientów. Jeśli masz stronę internetową warto ją pozycjonować zwłaszcza jeśli już to robi konkurencja

SEO naKompa.pl

Czy pozycjonowanie działa?

Pozycjonowanie działa w każdej branży. Jeśli masz co do tego wątpliwości wpisz frazę kluczową w Google i zobacz czy jest tam Twoja konkurencja. Jeśli tak a Ciebie tam nie ma, tracisz kontakty z klientami.

Pozycjonowanie Kielce SEO Kielce

Pozycjonowanie Kielce

Pozycjonuj swoje strony internetowe i zdobywaj klientów dzięki wyszukiwarkom internetowym takim jak Google

Zobacz więcej

Pozycjonowanie szerokie SEO Lokalne

Pozycjonowanie szerokie

Zdobywaj wysokie pozycje pod frazami kluczowymi związanymi z Twoim regionem!

Zobacz więcej

Pozycjonowanie PrestaShop SEO PrestaShop

Pozycjonowanie PrestaShop

Podnieś pozycje swojego sklepu internetowego zbudowanego na silniku Presta Shop

Zobacz więcej

Pozycjonowanie Shoper SEO Shoper

Pozycjonowanie Shoper

Korzystasz z rozwiązań e-commerce Shoper? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę pozycjonowania strony.

Zobacz więcej

© Copyright Agencja SEO SEMLife.